בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

כותרת ראשית לדף

כותרת ראשית לדף

  1. צמיגים לרכב
  2. צמיגי
  3. צמיגי בארום


צמיגי ברום


צמיגי ברום הינה יצרנית צמיגים לרכב , צ'כית אשר המטה הראשי שלה שוכן בעייריה אוטרוקוביץ שבדרום מזרח צ'כיה בסמוך לגבול עם סלובקיה.
במקור, כמו רוב החברות אשר מייצרות כיום צמיגים החלה חברת צמיגי ברום את דרכה בתור יצרנית מוצרי גומי כאשר עיקר עסקיה של החברה היה ייצור נעליים תחת השם באטה נעליים.

באותם ימים החברה הייתה יצרנית המגפי גומי היחידה בצ'כוסלובקיה. המסע לייצור צמיגים של החברה התחיל כאשר בשנות השלושים עלויות ההפצה היו מאוד גבוהות, העלויות הגבוהות נבעו מכך שרוב ההפצה נעשתה באמצעות רכבות, אמצעי תחבורה היה יקר מאוד באותם השנים.

בחברה באטה החליטו לנסות למצוא לדבר פתרון מבית, ולכן החליטו בחברה להקים מערך הפצה עצמאי של החברה על מנת לחסוך בעלויות של מיקור חוץ. חברת באטה החליטה לנהל בעצמה מערך הפצה אשר יכלול צי מכוניות ורכבים אשר ישנעו את המגפיים שהיא מייצרת ברחבי צ'כוסלובקיה.
צמיגים , צמיגים
על מנת לספק צמיגים למערך ההפצה שלה הוחלט בחברת הגומי לחסוך בעלויות של רכישת צמיגים ולייצר אותם בעצמם במפעל שלהם, וכך החל ייצור הצמיגי של החברה. כתוצאה ממיזוג של שלושת יצרניות הגומי הגדולות של צ'כוסלובקיה בשנת 1945 נולד המותג ברום שהיה גם שמה של החברה החדשה שנוצרה כתוצאה מהמיזוג. החרה הקימה מפעלים חדשים בשנות השישים והשבעים ברחבי צ'כוסלובקיה על מנת לעמוד בביקושי הצמיג העולים ברחבי היבשת,
כאשר הוקם מפעל נוסף באוטרוקוביץ ומפעל נוסף בזלין. בשנת 1992 רכשה יצרנית הצמיגים הגרמנית קונטיננטל את יצרנית הצמיגים הצ'כית ומאז היא חברת בת שלה.

צמיג ברום כובשים את אירופה !


צמיגי ברום מייצרת כיום צמיגים לרכבים פרטיים, למשאיות ולאוטובוסים כאשר בכל תהליכי הייצור שלהם שמים דגש על איכות ובטיחות המוצר הסופי. כל המפעלים של החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר של האיחוד האירופי. החדשנות של צמיגי ברום מקנה לצמיגים המיוצרים על ידה יכולות משופרות של בלימה תודות לטכנולוגיות חדשניות אותן היא מפתחת באופן מתמיד כמו גם היותם צמיגים ירוקים אשר חוסכים בדלק ועלויות תפעול עבור המשתמש.

כיום צמיגי ברום תחת המותג קונטיננטל נחשבים לאחת מיצרניות הצמיגים המובילות באירופה.

צמיגlogo בניית אתרים