בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

  1. צמיגים לרכב
  2. /
  3. צמיגי
  4. /
  5. צמיגי גיטי

צמיגי גיטי

צמיגי גיטי יצרנית הצמיגים גיטי הינה יצרנית צמיגים סינגפורית אשר נחשבת ליצרנית הצמיגים העשירית בגודלה ברחבי העולם, החברה אשר המטה הראשי שלה נמצא בסינגפור פועלת כיום במעל ל-130 מדינות ברחבי העולם ומתגאה במספר גדול של נקודות מכירה והפצה שחצה השנה את רף ה-65,000 נקודות מכירה. החברה מעסיקה בשמונת מפעליה השונים ומשרדיה הפזורים על פני הגלובוס בעשרות מדינות כ-32,000 עובדים. המחזור השנתי של החברה עומד על כארבעה מיליארד דולר בשנה. בגיטי מייצרים מגוון רחב של צמיגים, כאשר במקביל צמיגים  מכוניות מייצרים במפעלים השונים של גיטי בסין ואינדונזיה גם צמיגים לאוטובוסים, משאיות וצמיגי שטח למגוון רכבים.

גיטי מבחינה שיווקית

אחד המהלכים השיווקיים אשר גרמו לצמיחה הגדולה של צמיגי גיטי הייתה הכניסה שלהם לשוק הסיני. בגיטי הבינו בשנת 1993 מה שיתר העולם הבין בשנות האלפיים והוא שהמדינה המאוכלסת ביותר בעולם היא בעלת פוטנציאל שוק עצום עבור חברות עיסקיות. בשנת 1998 הושלם המהלך של החדירה לשוק הסיני עם נקודות מכירה והפצה במספר רב של נקודות בסין, כאשר בנוסף לכך מוקמים שני מפעלים במקומות שונים במדינה על מנת לספק את הביקושים בקלות יתרה ולא להסתמך על ייבוא של מוצרי החברה ממפעלים אחרים ברחבי העולם.
צמיגי גיטי - צמיג סיני עם תקן אמריקאי !

הביקושים העולים של השוק האסיאתי עם תחילת שנות האלפיים הביאו את חברת צמיגי גיטי לבצע מהלך על מנת לעמוד באותם ביקושים וגם להכין פלטפורמה לצמיחה עתידית. המהלך אשר ביצעו בגיטי, התרחש בשנת 2005 והוא היה רכישת כרבע מהשליטה בחברת גאדג'ה טונגל, יצרנית צמיגים אינדונזית שמחזיקה את מפעל הייצור הגדול ביותר בדרום מזרח אסיה. נכון להיום הרחיבה גיטי של השליטה בגאדג'ה טונגל לכמעט 50%.

על מנת להתרחב לשווקים חדשים ולספק את הביקושים בשוק הצפון האמריקאי החליטה גיטי בשנה שעברה לפתוח מפעל נוסף בדרום קרוליינה שבדרום מזרח ארצות הברית בעלות של כחצי מיליארד דולרים. מה שמעיד על כוונותיה של גיטי להפוך ליצרנית צמיגים מובילה ולשפר את מעמדה בין יצרניות הצמיגים ואולי אף להתברג בחמישיה הראשונה של יצרני הצמיגים. המפעל, עתיד להיות מהמתקדמים בעולם לייצור צמיגים והתכנון הוא שבעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שצמיגי גיטי עתידים להטמיע במפעל הוא יוכל לייצר כ -289 אלף צמיגים ביום.

החברה שנחשבת לחדשנית בשוק ייצור הצמיגים משקיעה רבות במחקר ופיתוח והיא מחזיקה מספר רב של מרכזים אשר עוסקים במלאכה כאשר המובילים והגדולים שבהם נמצאים בארצות הברית, אנגליה, גרמניה, אינדונזיה וסין.

גיטי בספורט המוטורי

כמו כל חברות

צמיגים גם יצרנית הצמיגים הסינגפורית משקיעה כספים רבים בספורט מוטורי מתוך ראייה כי חברת צמיגים מחירון אשר נחשבת לאיכותית ואמינה תייצר גם צמיגים עבור תחרויות בספורט המוטורי על מנת להוכיח את האיכות ועמידות של צמיגיה. צמיגי גיטי הם ספונסרים של מספר תחרויות ספורט מוטורי כאשר ביניהם ניתן למצוא את הוולקסוואגן מוטוספורט בסין, את אירועי הפורמולה מאסטרס בסין שנחשבים לאירוע המירוצים המוביל והפופולארי במדינה וגביע מירוצי השירוקו בסין. בארצות הברית החברה תומכת במספר קבוצות אשר מתחרות בענפים שונים בספורט המוטורי וביניהם נהגים בפורמולה דריפט.טויוטה מבצעים
דגמי טויוטה
לרכוש טויוטה
מבצעים טויוטה חדשה
כל הסיבות לרכוש טויוטה
טויוטה
הטכנולוגיה המתקדמת בטויוטה שלך
המכוניות ההיברידיות של טויוטה בשבילך
ליסינג פרטי טויוטה מבצעים
TOYOTA – מספר 1 בבטיחות
התקנת אביזרי רכבי טויוטה
חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה – לרכב
פחחות וצבע לרכב טויוטה
שירותי מכונאות – מוסך טויוטה
TOYOTA – מספר 1 בבטיחות
TOYOTA – טויוטה קורולה
sales – טויוטה במבצע
טויוטה במבצע-sales
דגמי טויוטה 2020
לרכוש טויוטה היברידית
טויוטה
טויוטה לנד קרוזר החדשה
Land Cruiser Toyota
NEW TOYOTA LAND CRUISER
טויוטה לנד קרוזר
רכבי 4X4 מבית טויוטה
‏טויוטה לנד קרוזר קצר
ג'יפ טויוטה
חלפים לרכבי טויוטה
פרואייס
היילקס
לנד קרוזר
ראב4
טויוטה ביבוא מקביל
צמיגים
צמיגים לרכב

2all בניית אתרים