בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

  1. צמיגים לרכב
  2. /
  3. צמיגי
  4. /
  5. צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ
 

      

יצרנית צמיגים לרכב הבריטית דאנלופ, אשר מייצרת צמיגים משנת 1888 תמיד העמידה לנגד עיניה את הקדמה והפיתוח על מנת להביא ללקוחותיה את המוצר הטוב ביותר שרק אפשר.

צמיגי דאנלופ עשויים מתרכובות ייחודיות שונות אשר תרומות למאפייניו הבטיחותיים והביצועיים של הצמיג.

כל תהליכי הייצור צמיגי דאנלופ יבואן מבוקרים על ידי מפקחים מנוסים אשר מוודאים כי התהליך אותו עובר הצמיד בפס הייצור אכן יביא לתוצאות אופטימליות, וכך ניתן לראות גם בצמיג ה- SPFM 800.

צמיג ה- SPFM 800 של חברת דאנלופ מאופיין בחריצי צמיג בצפיפות גבוהה אשר מכוונים בכיוון הגלגול של הצמיג על מנת לסייע לו באחיזת כביש גבוהה גם בכבישים רטובים שכן אותם חריצים בצמיג מנתבים את המים החוצה ומונעים מהצמיג "לנסוע" על המים ובכך בעצם להחליק, ולמקסם את המגע שלו עם הכביש.

כתוצאה מכן גם אחיזת הכביש היבשה של הצמיג משתפרת פלאים היות והצמיג נמצא באחיזה מלאה בכל הזמן עם הכביש תודות למבנה הייחודי שהזכרנו.

שטח המגע הרב של צמיג ה- SPFM 800 עם הכביש מקנה לנהג של הרכב שנוהג בו שליטה מוגברת במיוחד במהלך סיבובים ועיקולים חדים כמו גם בכבישים רטובים.

נוחות הנהיגה שמקנה צמיג ה- SPFM 800 של צמיגי דאנלופ ביקורת הוא גם כן יתרון משמעותי כאשר מדברים על צמיג ספורט.

מעבר למאפיינים הבטיחותיים של הצמיג, ה- SPFM 800 מקנה לנו נסיעה נוחה ושקטה  במגוון רחב של תצורות, החל מנסיעה מכביש רגיל ועד על נסיעה בכביש מהיר במהירויות גבוהות.

לצמיג ה- SPFM 800 תכונה נוספת אשר מקנה לו יתרון על המתחרים בדמותה של אורך חיים ארוך יותר.

תודות להגנה מיוחד של הצמיג שפותחה על ידי היצרנית צמיגי דאנלופ תאילנד, אשר מקנה לו הגנה בשולי הצמיג מפני פגיעות בשפת המדרכה אשר פוגמות בצמיג ומקצרות את אורך חייו.


צמיגי דנלופ Bluresponse

צמיג דנלופ Bluresponse של יצרנית הצמיגים הבריטית דאנלופ היא צמיג קיץ אשר מקנה לרכב שלנו אחיזת כביש מיטבית ללא פשרות.

רבים לא מבינים מהו צמיג קיץ אך זהו אינו צמיג שמתאים מבצע צמיגים, אלא הביצועים שלו מותאמים בצורה מיטבית לאקלים חם השורר בקיץ.

למרות היותו צמיג קיץ, מתאפיין צמיגים דנלופ Bluresponse בביצועים מצויינים על משטח רטוב תודות לתרכובת שממנה עשוי הצמיג של יצרנית הצמיגים הבריטית.

התרכובות היא זו שמקנה לו את אחיזת הכביש הטובה כאשר בנוסף לחריצים ומבנהו החיצוני של הצמיג אשר מסלקים את המים מן הצמיג ומונעים את החלקתו על המשטח רטוב.

כחלק מיתרונותיו הביצועיים של הצמיג, ה- Bluresponse מקטין את מרחקי העצירה בכביש רטוב בכ-2.8 מטרים בעוד בכביש יבש מרחקי העצירה שלו מתקצרים בכ-3 מטרים.

מרחקי העצירה המקוצרים שמקנה לנו צמיגים מתאפשרים תודות לשולי הצמיג אשר מגדילות את המגע של צמיג עצמו עם הכביש תחת הלחץ של הבלימה, מה שבפעול מסייע לקיצור מרחקי העצירה.

כמו כן הצמיג הוא בעל אופי חסכוני ומאפשר לנו חסכון של עד עשרות אחוזים בצריכת הדלק בנוסף לנסיעה נוחה ושקטה יותר.

הטכנולוגיה אשר מאפשרת לנו את החסכון בדלק בצמיג ה- Bluresponse היא תודות למבנה הצמיג אשר תוצרתו והתרכובת ממנו הוא עשוי מסייעים להתנגדות סיבוב נמוכה יותר של הצמיג ובכך אנחנו יכולים לחסוך בהוצאות הדלק של הרכב.

אחד הדברים שיותר חשובים לנו ברכב היא נוחות הנסיעה.

אף אחד מאיתנו בתור נהג אינו אוהב לנהוג או לנסוע ברכב שאינו נוח לנסיעה ומשמיע רעשי כביש רבים.

צמיג דנלופ Bluresponse כפי שכבר ציינו ניחן במאפיינים של הפחתת רעשים תודות לחריצי הצמיג אשר הם בעלי מבנה סגור ובכך הם מדכאים את פליטת הרעשים.

הדבר מקנה למשתמשי הצמיג נסיעה שקטה וכתוצאה מכך בטוחה יותר, שכן ככל שהנהג רגוע יותר, שליו יותר ונוח לו בנסיעתו כך גם עולה הבטחון שלו ברכב ובנסיעה עצמה.

הצמיג עבר מבחני בטיחות רבים של חברות חיצוניות בלתי תלויות ונמצא בטיחותי ויעיל בציונים גבוהים מאוד.


צמיגי DUNLOP    


צמיגי דנלופ נהנה מההגנה הזו אשר מאפשרת לו כאמור עמידות גבוהה יותר ולנהג עלויות תפעול נמוכות יותר.
צמיגים , צמיגים

צמיגים לרכב דנלופ מעבר לכך שהוא מתאים לתנאי נסיעה רבים הוא גם רב גוני וניתן להרכיב אותו על מכוניות וכן על משאיות קטנות.צמיגי MICHELIN
2all בניית אתרים