בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

  1. צמיגים לרכב
  2. /
  3. צמיגי
  4. /
  5. צמיגי פלקן

צמיגי פלקן


צמיגי פלקן הינה חברה מבית חברת סומיטומו יצרנית הגומי, והינה יצרנית צמיגים למכוניות. חברת צמיגי פאלקן הינה חברה צעירה אשר נוסדה בעיר קובה שבחלקה הדרומי של יפן בשנת 1983 ונחשבת לאחת מיצרניות הצמיגים הצעירות בעולם.
צמיגי פלקן מחירים
שנתיים לאחר מכן הושקה חברת צמיגים לרכב פלקן בצפון אמריקה כאשר היא פותחת את המטה שלה בקליפורניה שבמערב ארצות הברית. מרכז עיסוקה כיום של חברת צמיגי פלקן הוא ייצור צמיגים בעלי יכולת ביצועים גבוהה מהרגיל עבור ענפי הספורט המוטורי השונים ברחבי העולם והפצתם.

צמיגי פלקן כיום מרכזי הפצה רבים בארצות הברית כאשר הבולטים הגדולים שבהם נמצאים אילנוי, פלורידה, ניו ג'רזי וטקסס.

כיום נחשבת צמיגי פאלקן ליצרנית צמיגי המירוצים המוכרת בעולם כאשר חלק מהאסטרטגיה שלה היא הפצת הצמיגים שלה למירוצי הלה מאן הידועים בתור אחד מענפי הספורט המוטורי הפופולריים בעולם כאשר במקביל גם בענף הפורמולה דריפט משתמשים בצמיג האולטרה פרפורמנס של החברה.

בנוסף לחברה קו של צמיגי שטח אשר מציעים יכולות גבוהות לא רק בנהיגת שטח אלא בכל תנאי כביש קיימים. ענף נוסף בו פועלת צמיגי פלקן היא ענף מירוצי משאיות הענק  ושם היא נחשבת לספק הצמיגים הרשמית של התחרות.

המלצה על צמיג פלקן

אחד הנושאים בו צמיגי פלקן נחשבת לחברה חזקה מאוד היא אהדת הקהל שאת זה היא כמובן משיגה על ידי העובדה שהיא ספקית הצמיגים של אותם מירוצים אשר דיברנו עליהם וחסויות עליהם עוד נדבר בהמשך אך אחד הדברים בהם היא משקיעה מאמצים רבים הוא בשיווק ברשתות החברתיות אשר שם היא נחשבת לחברה אשר משפיעה מאוד על עוקביה ונמצאת על לקוחותיה בדיאלוג מתמיד.


בנושא החסויות כמו כל חברות הצמיגים ורוב החברות המסחריות בעולם גם צמיגים פאלקן משקיעה לא מעט בחסויות. החסות המרכזית של חברת צמיגי falken היא ליגת הבייסבול האמריקאית הלא היא המייג'ור ליג בייסבול שהינה הספורט הנצפה ביותר ברחבי ארצות הברית הן מבחינת שידורי הטלוויזיה והן מבחינת כמות הצופים אשר מגיעים למשחקים,
והוא גם נחשב לספורט האהוד ביותר על האמריקאים ולכן הרגישה חברת צמיגי פאלקן כי נוכחות שלה בתור נותנת החסות של הליגה היא הכרחית.

צמיגי פלקן


אחד הנושאים בו פלקן נחשבת לחברה חזקה מאוד מחירון צמיגים היא אהדת הקהל שאת זה היא כמובן משיגה על ידי העובדה שהיא ספקית צמיגים של אותם מירוצים אשר דיברנו עליהם וחסויות עליהם עוד נדבר בהמשך

אך אחד הדברים בהם היא משקיעה מאמצים רבים הוא בשיווק ברשתות החברתיות אשר שם היא נחשבת לחברה אשר משפיעה מאוד על עוקביה ונמצאת על לקוחותיה בדיאלוג מתמיד.


צמיגי FALKEN : בנושא החסויות כמו כל חברות הצמיגים ורוב החברות המסחריות בעולם גם צמיגי falcon משקיעה לא מעט בחסויות.

החסות המרכזית של חברת פאלקן היא ליגת הבייסבול האמריקאית הלא היא המייג'ור ליג בייסבול שהינה הספורט הנצפה ביותר ברחבי ארצות הברית הן מבחינת שידורי הטלוויזיה והן מבחינת כמות הצופים אשר מגיעים למשחקים,

והוא גם נחשב לספורט האהוד ביותר על האמריקאים ולכן הרגישה חברת פאלקן כי נוכחות שלה בתור נותנת החסות של הליגה היא הכרחית.
צמיגי קונטיננטל
צמיגי קונטיננטל - דף הבית
צמיגי קונטיננטל יצרן
צמיגים קונטיננטל
צמיגי קונטיננטל - CONTINENTAL
צמיגי CONTINENTAL2all בניית אתרים