בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

כותרת ראשית לדף

כותרת ראשית לדף

  1. צמיגים לרכב
  2. צמיגי
  3. צמיגי פירלי

צמיגי פירלי 

צמיגים פירלי  

יצרנית הצמיגים האיטלקית פירלי הינה תאגיד רב לאומי אשר הוקם אי שם בשנת 1872 ע"י ג'ובאני באטיסטה פירלי, ובסיסו נמצא במילאנו שבצפון איטליה והוא אף נסחר בבורסה האיטלקית המקומית החל משנת 1922.

בשנת 1950 הקימה חברת צמיגי פירלי את אחד מגורדי השחקים הראשונים באיטליה כאשר הבניין משמש בתור המטה שלה עד היום.
צמיגים פירלי, הינה יצרנית הצמיגים החמישית בגודלה בעולם אחרי ברידג'סטון, קונטיננטל, גודייר ומישלין.

בשנים המוקדמות להיווסדה של החברה, כמו רוב החברות הצמיגים שנמצאות בשוק היום, התעסקה חברת פירלי בעיקר בייצור מוצרי גומי כאשר הפוקוס המרכזי שלה היה על ייצור מוצרים לצלילה וכבלים.

את המחלקה לייצור כבלים שלה מכרה צמיגי פירלי יבואן רק לא מזמן בעשור הקודם לתאגיד האמריקאי גולדמן זאקס.

לאחר מכן החלו בפירלי להתמקד בצמיגים וכיום כ-99% מהפעילות העסקית של פירלי עוסק בייצור של צמיגים רכב.
צמיגים פירלי במבצע
                                   צמיגי פירלי 

צמיגי פירלי לוח השנה של פירלי - דרך נפלאה לפרוץ לנישת האופנה והפרסום

בנוסף, בכל שנה מצלמת צמיגי פירלי את לוח השנה המסורתי שלה אשר אותו היא מפרסמת אחת לשנה
מחירון צמיגים החל משנת 1964, ובמסגרתו מצלמים טובי ובכירי צלמי האופנה את מיטב הדוגמניות והשחקניות בעולם.

 

צמיגי פירלי יבואן - לוח השנה מפורסם בהיותו מהדורה מוגבלת ובכך שהוא נתלה ברחבי העולם בנקודות הפצה של פירלי והוא ניתן במתנה למספר מצומצם של לקוחות וי אי פי.

בין הדומניות והשחקניות המפורסמות אשר הצטלמו במרוצת השנים ללוח השנה שהמפורסם של החברה ניתן למצוא את הדוגמניות נעמי קמפבל, סינדי קרופורד, קייט מוס, לטישיה קאסטה והיידי קלום, כאשר בין השחקניות המפורסמות ניתן למצוא שמות כמו ג'ניפר לופז, מינה סוברי, מילה יוגוביץ' ובריטני מרפי.

השנה הכריזה חברת צמיגי פירלי ישראל כי אחת מהדוגמניות אשר תככב על לוח השנה היא תהיה הטניסאית המצליחה ביותר בכל הזמנים סרינה וויליאמס.

צלמים רבים נלחמים על הזכות לצלם את לוח השנה היוקרתי היות וזוהי מאין גושפנקה להיותך צלם מוביל בתעשייה כאשר השנה יוביל את צילומי הלוח הצלמת ממוצא יהודי אנני לייבוביץ', אשר גרה גם תקופה מסויימת בישראל במהלך חייה.

ניתן למצוא צלמים נוספים אשר בעבר צילמו את לוח השנה היוקרתי בדמותם של ריצ'רד אבדון, צמיגי אימפריאל ,הרב ריץ, פיטר לינדברג ועוד.

 

לוח השנה נחשב לאחד ממאמצי השיווק הידועים בעולם, שזהו בהחלט תחום שפירלי חזקה בו מאוד, שכן בנוסף היא מאמצת את קבוצת הכדורגל של אינטר החל משנת 1995 ושם החברה נישא בגאון על חולצות השחקנים.

גם מחוץ לאיטליה בארצות בהן פועלת פירלי היא דואגת למתג את עצמה בתור חברה שמשקיעה בספורט כאשר היא נותנת חסויות לקבוצות כדורגל רבות כמו קבוצת ואלטה ממלטה, ולז סארספילד מארגנטינה, פניארול מאורוגווי, פאלמירס מברזיל, כאשר במקביל היא נותנת החסות הרשמית של הליגה הסינית בכדורגל והגביע הרוסי.

החשיבה סביב נתינת החסויות של פירלי נובעת מפוטנציאל השוק העצום שיש במדינות דרום אמריקה, סין המתפתחת וכמובן רוסיה אשר מחשבת למדינה הגדולה בעולם.


כמו כן מייצרת פירלי צמיגים לרכב אשר נבחרו לצמיגים המקוריים של מכוניות רבות של היצרניות האיטלקיות פורשה ולנצ'יה.

logo בניית אתרים