בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

  1. צמיגים לרכב
  2. /
  3. צמיגי
  4. /
  5. צמיגי פרוד?


צמיגי פארוד

צמיגים פארוד הינה יצרנית צמיגים סיניים. הצמיגים מיוצרים במפעל הראשי של החברה במחוז שנדונג שבסין כאשר בין הצמיגים אשר מיוצרים במפעל על ידי החברה ניתן למצוא את סדרת צמיגי ה- FRD.
סדרת צמיג ה- FRD  של יצרנית הצמיגים הסינית הינה סדרה של צמיגים בעלי יכולות ביצועים גבוהות ביותר המוכרים בכל העולם בתור צמיגים אשר משמשים כציוד המקורי של מכוניות יוקרה רבות.
בין היצרניות צמיגי גודייר שניתן למצוא שהביעו אמון בסדרת ה- FRD  של יצרנית הצמיגים פארוד נמצא יצרניות אוטו כמו יגואר וג'יפ.


לא לחינם משווקים צמיגיה של פארוד בתור צמיגים לרכבי יוקרה היות והם נחשבים לצמיגים ירוקים, שכן הם מפחיתים באופן משמעותי את צריכה הדלק וכמובן בעלי אורך חיים ארוך יותר.

פארוד הינה אחת היצרניות הצמיגים הצעירות בעולם.

כאשר לרוב אם נחקור את חברות הצמיגים המובילות נגלה שהוקמו אי שם במאה ה-19 או בתחילת המאה ה-20.
אך פארוד הצעירה הצליחה להתברג בתור יצרנית מובילה למכוניות יוקרה עוד בטרם מלאו לה עשר שנות קיום. המפעל של החברה בשנה הראשונה להקמתו, הצליח לייצר מעל לעשרים מיליון צמיגים לרכב,

כאשר מאז הנתון הזה נמצא בעלייה מתמדת תודות לעלייה בביקושים של הצמיגים השונים שהחברה מייצרת וכמובן תודות לצמיחת החברה והתייעלות תהליכי הייצור.

המפעל של החברה, שממוקם בין בייג'ינג לשנחאי, נחשב לאחד מהמפעלים המתקדמים בעולם לייצור צמיגים ומלבד הטכנולוגיות המתקדמות הוא מתגאה בכך שהוא עובד על פי תווי תקן מחמירים של האיחוד האירופי ובעוד תקנים עולמיים מחמירים ביותר.


המיקום הגיאוגרפי של המפעל מקנה לו קרבה לשניים ממרכזי הסחר העולמים הגדולים ביותר בעולם ובשוק שמתפתח באופן מתמיד בשנים האחרונות, יש להם עוד הרבה מקום לגדול ביחד עם השוק המקומי.צמיג פארוד הצמיג הסיני הנמכר ביותר בישראל !

בנוסף צמיגים אשר אותם מייצרת ומשווקת פארוד עבור רכבי יוקרה,
לחברה קו מוצרים מצליח ביותר של צמיגי חורף אשר מתאימים לנהיגה בתנאים קשים מאוד אשר משווקים בעיקר בארצות שבהן החורף הוא אינו סטנדרטי כמו קנדה,
ששם באיזור הקוטב הצפוני העיקר תנאי הכביש ברוב ימות השנה קשים מאוד.

אחד הפרמטרים אשר מעמידים את צמיגי פארוד במרכז הבמה עבור יצרניות מכוניות רבות הוא ההשקעה חסרת הפשרות של החברה במחקר ופיתוח מתמיד, בעיקר של סדרת צמיגי ה-FRD.
ספסלים ללובי

ספסל מתכת מעוצב
צמיגי מישלין חיפה
צמיגי מקסיס יבואן
צמיגי מקסיס ביקורת
צמיגי מקסיס
צמיגים בחיפה
פנצ'ריה בתל אביב
צמיגים תל אביב
צמיגי tracmax
צמיגי סבה
איזה צמיג הכי טוב
צמיג סיני
צמיג יפני
יבואן falken
falken
המלצה על צמיג פלקן
צמיגי פלקן
צמיגי דנלופ
צמיגי פירלי ישראל
דירוג איכות צמיגים סיניים
צמיגי מישלין
צמיגים
الإطارات צמיגים
צמיגי פירלי
צמיגי toledo


צמיגים במבצע בראשון לציון

צמיגי מישלין אוטו דיפוביטוח רכב וצמיגים
ג'נטים
צמיגים לרכב
קאר דיל
AUTO4U
טייר דיל2all בניית אתרים