בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

כותרת ראשית לדף

כותרת ראשית לדף

  1. צמיגים לרכב
  2. צמיגים לרכב
  3. אודות

און-ליין טייר- אודות

צמיגים : יש תחומים בחיים שהניסיון, המקצועיות והותק הם אלו שלמעשה עושים את ההבדל. על הכביש - אין מקום למשחקים ולכן סביב נושא הצמיגים אתם חייבים שיהיה לכם מישהו זמין, עליו תוכלו לסמוך לאורך השנים. חלקנו מחליפים כל כמה שנים צמיגים לרכב , חלקנו נוסעים שנים רבות עם רכב ישן יחסית ובכל מקרה לצמיגים המציידים את הרכב שלכם - יש חשיבות מכרעת על החיים שלכם!.


יש אנשים שמחליפים צמיג בכל פעם שהם זקוקים לשירות מסוג זה פנצ׳ריות לרכב, עקב מעברי דירה תכופים או כי פשוט הם עדיין לא מצאו בעל מקצוע שאפשר באמת להניח לרגע את האחריות על החיים שלכם בידיים שלו. כשמדברים על הצמיגים המותקנים ברכב שלכם, זה ממש ככה. חברת אונליין עוסקת כבר 35 שנה בתחום הרכב והצמיגים, לה רפרטואר עשיר של לקוחות חוזרים, מרוצים ובטוחים. בדיוק כמו שיש לכם חשמלאי, אינסטלטור או מנעולן שאתם יכולים לסמוך עליו, ככה אתם זקוקים ל-פנצ׳ריה שאתם יודעים עליה הכל ושהאנשים בה ידאגו לכם ולבטיחות שלכם.


און-ליין טייר - איך זה התחיל?

הרשו לי להציג את עצמי, קוראים לי דניאל כהן ולפני עשרות שנים, אבי -  פתח פנצ׳ריה קטנה בראש העין  שלאט לאט התפתחה וגדלה. במהלך השנים שנינו מקפידים ללמוד, לעבור הסמכות בתחום הרכב והצמיגים, להתקדם יד ביד לצד הטכנולוגיה המכאנית. אנחנו מביאים איתנו ניסיון, ידע שבאים לידי ביטוי במקצועיות נטו. כל לקוח אצלנו מקבל את השירות האדיב, הסבלני והמקצועי ביותר, זאת בכדי שתרגישו שאתם בידיים בטוחות וכי יש לכם על מי לסמוך. לעובדים שלנו ולנו יש את כל ההסמכות המתאימות בכדי לעסוק בתחום הצמיגים והרכבים החל מהסמכה לכיוון פרונט, הסמכה לתיקון צמיגים לרכב, למכונאות רכב ועוד. כל עובד שאנו מעסיקים עובר בנוסף להכשרות הקיימות בהן הוא מחזיק, הכשרה נוספת מטעם החברה, כי אצלנו לא מתפשרים לא על שירות עם דגש על ידע מקצועי חיוני.

און-ליין טייר -למה אנחנו?

כשאתם בוחרים בטייר דיל אתם בוחרים צמיגים  לרכב ברשת, במותג מה שאומר שיש מאחוריכם גב. בכדי להקל עליכם, במהלך השנים פתחנו לא פחות מ- 100 פנצ׳ריות אשר פרוסות לאורכה של ארץ ישראל. פנצ'ריה בנהריה,
פנצ'ריה בחדרה, פנצ'ריה בחיפה,פנצ'ריה בתל אביב, פנצ'ריה בירושלים נעבור למרכזכפר ויתקין, בת ים, הוד השרון, נעלה לירושלים ונגיע עד קרית גת ודימונה… רשימת הערים עוד ארוכה והיא מפורטת באתר שלנו. כל הנציגים שלנו, בלי יוצא מן הכלל עברו הכשרה מקצועית בתחום הצמיגים בכדי לזהות את הצורך הראשוני שלכם ולסייע לכם, לכן מהרגע שבו אתם מבינים כי אתם זקוקים לצמיגים חדשים כמו : צמיגי גודייר, צמיגי מישלין, צמיגי דנלופ ועד הרגע שבו הצמיגים מותקנים, מכוונים ונבדקים היטב, אתם יכולים באמת להיות רגועים.
און-ליין טייר חוסכים לך זמן !אין לכם זמן? אנחנו נבוא אליכם מצברים לרכב

החיים המודרניים בקושי משאירים לנו זמן לסידורים השגרתיים והיומיומיים, אז בטח שכשאנו מגיעים למצב בו אנו צריכים לבצע משימה אחת לתקופה, קשה לנו לפנות לזה את הזמן המתאים לקניית צמיגים לרכב .

לכן, בשל הצורך הגובר של קהל לקוחותנו פיתחנו שירות נוסף ופתחנו עבורכם חנות מכוונת דרכה תוכלו להנות ממגון של שירותים דרך רשת האינטרנט.

בעזרת האתר תוכלו להנות מייעוץ מקצועי, להתעדכן בכל מה שחדש וחשוב בתחום הרכב, לבחור ולהזמין את הצמיגים , מצברים לרכב ,שמתאימים לכם דרך האינטרנט ולקבל את שירות ההתקנה אצלכם בבית או בכל מקום בו אתם נמצאים. כמה שוקל מצבר לרכב ? באתר תוכלו לקרוא וללמוד על כל החברות הכי גדולות:         

שמייצרות כבר עשרות שנים צמיגים ברחבי העולם, איתם בחרנו לעבוד משיקולים מקצועיים בלבד - החל מחברת : צמיגי גודייר, צמיגי דנלופ ,          צמיגי פירליצמיגי מישלין.קיץ, חורף, סתיו או אביב - יש על מי לסמוך

קיץ, חורף, סתיו או אביב - יש על מי לסמוך

צמיגים בתל אביב,צמיגים בירושלים,צמיגים בפתח תקווה,צמיגים בחצור הגלילית,צמיגים בחיפה ועוד.. מתבלה בעקבות שינויי טמפרטורה קיצוניים במהלך עונות השנה. הנסיעה על הכביש הלוהט בחודשי יולי - אוגוסט בתוספת של עמידת הרכב בשמש הקטלנית גורמים להתייבשותו של הצמיג ולעתים להתפוררותו. בחורף, הצמיגים נוסעים על כבישים לחים או רטובים מה שלטווח הארוך מזיק להם. זו הסיבה שיש לבדוק את טיב הצמיגים ואת לחץ האוויר בצמיג בתדירות גבוהה יחסית, עוד שירות שאנו מספקים לקהל לקוחותנו. זה פשוט ישמור על החיים שלכם ושל האנשים הכי יקרים לכם, על הנהגים והולכי הרגל שמסביב.


logo בניית אתרים