בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

           צמיגים

          צמיגים לרכב


חפש

חפש
קניית צמיגים לרכב

איך זה עובד?

מה כלול במחיר ? 
המחירים באתר כולל התקנה החלפת שסתום איזון גלגלים ומע"מ  


לחץ פה

משלוח מהיר ! 
עוד באותו היום,לאחר הרכישה הצמיגים יסופקו עוד באותו היום ..למידע נוסף בנוגע למשלוחים   


לחץ פה

פריסה ארצית 
און ליין טייר מספקת התקנה בפריסה ארצית מהצפון לדרום בכ-117 נקודות התקנה לאזורי ההתקנה 

 

פנצ'ריות

שרות לקוחות  
כמו כל נותן שרות און ליין טייר מתחייבת לשרות אמין ומקצועי המלווה את הלקוח מרגע הרכישה של צמיגים לרכב עד ההתקנה 

לחץ פה

מבצעים מיוחדים

   

לפרטים נוספים

רוכשין באון-ליין טייר צמיגים לרכב ומקבלים שרות VIP תאום התקנה ומחיר ללא תחרות 
צמיגים 
און-ליין טייר מספקת את צמיגים המקוריים לכל רכבי היוקרה מרצדס,אודי,BMW ועוד...  לפרטים נוספים


 צמיגים בפריסה  ארצית
חדש באון-ליין טייר  תיקון תקר לכל רוכש 4 צמיגים לרכב  
NEW
  לפרטים נוספים


  1. צמיגים לרכב
  2. /
  3. צמיגים לרכב
  4. /
  5. דף הבית

צמיגים לרכבצמיגי מישלין Energy saver

לאחר שקיבלתם מידע בסיסי בנוגע לרכישת צמיגים חדשים, חשוב כי תקראו קצת על האופן בו הצמיגים המודרניים בנויים. הדבר חשוב, משום שידע על מבנה הצמיגים יעזור לכם לענות על שאלות בסיסיות וחשובות בנוגע להתקנתם ותחזוקתם, כמו גם לחשיבות שיש ברכישת צמיגים איכותיים לרכב כגון : צמיגי קונטיננטל , צמיגי גודייר , צמיגי מישלין , צמיגי הנקוק

צמיגים מישלין Energy saver של חברת מישלין הינו אשר מוריד את עלויות ההפעלה, שומר על איכות הסביבה ומאפשר לנהג מרחק עצירה קצר יותר אופטימלי. ה- Energy saver הינו צמיג קיץ מבית יצרני הצמיגים הצרפתית מישלן.  אנו נחשפים בשנים האחרונות ליותר ויותר מכוניות עירוניות, ואנים ורכבים משפחתיים בהם מותקנים הצמיגים המקוריים של הרכב, שזהו הצמיג אשר מורכב על הרכב במפעל וכך הוא מגיע אל הלקוח.


צמיגי מישלין Energy saver מתהדר במספר יתרונות תחרותיים על הצמיגים המקבילים לו מאותה קטגוריה, כאשר הראשון שבהם הוא העובדה שהוא חסכוני בדלק. עוד משנות השלושים של המאה הקודמת, בזמנים בהם חברת מישלין רכשה את יצרנית המכוניות סיטרואן  לפני פשיטת רגל, שמה היצרנית דגש בפיתוח מכוניות והצמיגים במטרה שיצרכו פחות דלק.


צמיג מישלין   Energy saver  ממשיך במדיניות הזו של החברה כאשר היא שמה לנגד עיניה מטרה ברורה של עלויות תפעול נמוכות למשתמש הקצה וכאמור סביבה ירוקה ונקייה יותר כאשר הצמיג חוסך בתקופת שימושי עד כשמונים ליטר דלק.


יתרון נוסף אשר גם הוא מתקשר לאיכות הסביבה ועלויות תפעול נמוכות יותר הוא העובדה אשר צמיג ה- Energy saver מחזיק מעמד בממוצע כ- 9,000 קילומטר יותר מכל צמיג אחר.


העובדה שהצמיג מחזיק יותר זמן מעמד כמובן שגורמת למשתמש להחליף את הצמיג בתדירות נמוכה יותר ובכך לחסוך כסף, אך מעבר לכך בהיבט של איכות הסביבה וקיימות נוצר מצב של פחות צמיגים משומשים למחזור ושימוש פוחת בחומר הגלם גומי.

אוטו
בנוסף לצמיג ה- Energy saver יתרון בטיחותי אחד מובהק על המתחרים שלו כאשר הוא מקנה מרחק עצירה הקטן בכשלושה מטרים מהממוצע של המתחרים שלו באותה קטגוריה.

ביטוח רכב וצמיגים
ג'נטים
צמיגים לרכב
קאר דיל
AUTO4U
טייר דיל

עקרון הבטיחות הוא עקרון מנחה בחברת מישלין והדבר גורם לכך שפותחה תרכובת יחודית לצמיג ה- Energy saver אשר מקנה לצמיג חיכוך מושלם עם הכביש, דבר אשר מתבטא כאמור במבחני הבלימה של הצמיג אשר הציג תוצאות טובות מאוד ביחס למתחרים שלו. השילוב של צמיג ירוק אשר ידידותי למשתמש ולסביבה בנוסף לאלמנטים הבטיחותיים שלו הופכים את ה- Energy saver לצמיג הקיץ המוביל.


צמיגי קונטיננטל  Premium Contact 6

צמיג - Premium Contact  של יצרנית הצמיגים הגרמנית קונטיננטל הינו צמיג אשר מתאים למכוניות יוקרה בינוניות עד גדולות. צמיגים לרכב  Premium Contact   מיוצר בטכנולוגיות חדשניות אשר מקנות לו חריצי תלת מימד אשר מקנות לו יציבות כביש ונסיעה בטיחותית יותר בתנאי כביש רטוב. צמיגי קונטיננטל 5 Premium Contact  הוא אינו צמיג שנשחק בקלות לאור הטכנולוגיות הייחודיות והתרכובת ממנה מיוצר צמיגים, כאשר בנוסף הוא ידוע באיכויותיו לתמרונים מדויקים.

היתרון המרכזי של ה- Premium Contact 2 הוא כפי שציינו קודם לכן החריצים ההיקפיים המיוחדים שלו אשר מקנים לו יכולות לסילוק מים יעילה יותר, מה שמעלה את יעילות הנסיעה שלו על כביש רטוב. בנוסף הוא מקנה לצמיג ה- Premium Contact 2 יכולות עצירה משופרות ומקוצרות יותר בעיקר על משטחים רטובים תודות לאותן יכולות אך גם על גבי כביש יבש מרחקי העצירה שלו מתקצרים.

צמיגים לרכב מבנה הבלוקים שעל גבי חלקו החיצוני של הצמיג הוא מבנה אסימטרי. היתרון המרכזי של מבנה בלוקים אסימטרי הוא העובדה שהצמיד נמצא בכל זמן במגע תמידי עם הכביש. המגע עם הכביש, במיוחד בנסיעה במהירויות גבוהות הוא זה שמקנה לצמיג את היציבות הגבוהה שלו. בנוסף גם שולי הצמיג הם בעלי מבנה ייחודי כך שגם היכולות שלו לנסיעה מהירה בסיבובים תוך שמירה על יציבות מקסימלית היא גבוהה.

יתרון נוסף של צמיג ה- Premium Contact 2 של יצרנית הצמיגים הגרמנית קונטיננטל הוא קשיחותה של התרכובת ממנה מורכב הצמיג והיא זו שאחראית על ביצועיו המיטביים בעיקר במרחקי הבלימה המשופרים ביחד עם המבנה וחריצי הצמיג כמו גם על יציבותו של הצמיג על הכביש.

צמיגי  Premium Contact 6 מתאפיין גם בנסיעה שקטה ונוחה תודות למבנה שולי הצמיג שלו אשר מבנה הבלוקים בו גורם לרעשי כביש מופחתים  בנוסף לסיוע בסילוק מים מהצמיג כאשר הרכב נוסע על משטח רטוב.

כל אותם יתרונות הופכים את צמיג - Premium Contact 5 לצמיג האידיאלי עבור מוכניות יוקרה רבות, דבר שאושר על ידי מספר מגזיני בטיחות בתחום הרכב צמיגים.


צמיגי גודייר Eefficientgrip

צמיגים לרכב גודייר Eefficientgrip מבית יצרנית צמיגים לרכב גודייר נחשב לאחד מצמיגי הקיץ המובילים בשוק הצמיגים. מעבר לעובדה שגודייר האמריקאית נחשבת כבר למעלה ממאה שנה ליצרנית הצמיגים המובילה בעולם בצמיג ה- Eefficientgrip הושקעה מחשבה רבה בפיתוח אשר שמה אותו בקדמת הבמה מבחינתה של גודייר.

למרות העובדה שצמיג ה- Eefficientgrip נחשב לצמיג קיץ, מבחני רכב של האיחוד האירופי קיבל הצמיג את הציון הגבוה ביותר מבין הציונים האפשריים במבחן הבלימה והאחיזה על כביש רטוב.

צמיגי גודייר אשר קיבל את הציון A  מבין סולם הציונים שנע בין A  ל-F , מקצר את מרחק הבלימה על כביש רטוב במספר מטרים ולכן זכה לציון הגבוה. גם בכביש יבש צמיג ה- Eefficientgrip הצליח לקצר את מרחקי העצירה ולכן מדורג גבוה מאוד מבין צמיגים באותה קטגוריה.

תודות לטכנולוגיית ה-ACTIVE BRAKING של הצמיג, בו הקשר בין הצמיג והכביש מתחזק ולכן ניחן הצמיג באותם מרחקי בלימה מקוצרים.


טכנולוגיית ה-WEAR CONTROL  של הצמיג מקנה לו איזון מיטבי בין ההתנגדות של הצמיג לגלגול, כלומר החיכוך עם הכביש, לבין אחיזת כביש רטובה, מה שמקנה לצמיג אורך חיים רב יותר מכל צמיג אחר.

מאפיין נוסף של צמיג ה- Eefficientgrip הוא החסכון של הצמיג בדלק.

תודות לפיתוח תרכובת ייחודית אשר תפחית את התנגדות הסיבוב והתנגדות הכביש, תחסך אנרגיה בשיעור של עד 18% בצריכת הדלק הממוצעת של הרכב שלך, דבר אשר חוסך משמעותית בעלויות התפעול והאחזקה השותפת של רכבך.

מעבר לכך צמיג  Eefficientgrip מאפשר לנו לחסוך באנרגיה, דבר שכתוצאה מכך גם פחות מזהם את הסביבה בה פעול הרכב, כאשר אנו רוכשים צמיג מבית יצרנית הצמיגים גודייר אנו יודעים כי בחרנו את הבחירה הבטוחה ביותר לרכב שלנו.

מעבר לכל הפרמטרים שכבר ציינו שבהם גודייר צועדת בראש בכל מבחני הבטיחות, מערך הבקרה שבמסגרת פס הייצור בוחן באופן תמידי כל צמיג וצמיג אשר מיוצר, כאשר איכות הגומי והצמיג היא חסרת פשרות.
goodyear 205 60r16 92v
205/60r16 92h צמיגים
205/60r16 92v
צמיגים 205/60r16 מחיר

הפיקוח המקצועי והבטיחותי שבפס הייצור נותן לנו את הבטחון המלא כי צמיגים של חברת צמיגי גודייר הם הבטוחים ביותר.


צמיגים Champiro UHP1צמיגי גיטי  Champiro UHP1 של יצרנית צמיגים ג'יטי ראדיאל מבית חברת צמיג גיטי הוא צמיג קיץ אשר מקנה ביצועים גבוהים מאוד ואחיזת כביש חזקה בכבישים יבשים ורטובים כאחד. צמיג  Champiro UHP1 מספר יתרונות מרכזיים אשר הופכים אותו לצמיג מוביל בקטגוריה שלו.

ראשית גם צמיגים ה- Champiro UHP1 בדומה לצמיגים אחרים של היצרנית הסינגפורית נהנה מצע אמצעית היקפית אשר שומרת יציבות של הצמיג לאורך זמן גם במהירויות גבוהות ומקנה יכולות היגוי משופרות. השוליים החזקים של הצמיג גם הן מקנות לו תכונות של יציבות תודות למגע תמידי עם הכביש, מה שתורם ליציבות בעיקר בסיבובים ועיקולים.

התרכובת של צמיג ה- Champiro UHP1 הינה תרכובת בעלת נוסחה ייחודית שמורכבת מסיליקה ומשפרת את אחיזת הכביש של הרכב במשטחים רטובים ויבשים כאחד. מה בעוד מקנה לצמיג ה- Champiro UHP1 את יציבות הכביש על משטחים רטובים הם ארבעת החריצים ההיקפיים שלאורך חלקו החיצוני של הצמיג ומסייעים בסילוק המים מדרכו של הצמיג וכך מייצרים אחיזת כביש חזקה יותר ומניעת החלקה בתנאי כביש רטוב.

מבנה הבלוקים האסימטרי שעל גבי חלקו החיצוני של צמיגים לרכב  Champiro UHP1 מסייע במספר פרמטרים כאשר קודם לכן לאור העובדה שהמבנה שלהם הוא אסימטרי, תמיד יש חלק של הצמיג שבא במגע עם הכביש. העובדה שהצמיג נמצא במגע תמידי עם הכביש מגבירה את היציבות של הצמיג ומקנה יכולות היגוי גבוהות ומדוייקות יותר. בנוסף העובדה שהמגע עם הגביש יוצר רצף מגע שלעולם לא נשבר גורם לכך צמיגים לרכב מפיק פחות רעשי כביש. העבודה שרעשי הכביש מופחתים מקנה לנהג ולנוסעים ברכב חווית נסיעה שקטנה יותר אשר בנוסף גם מעלה את בטיחות הנסיעה לאור העובדה שככל הנסיעה שקטה יותר עבור הנהג כך הוא נשאר מרוכז יותר בדרך.

עדיף לשלם מעט יותר ולהיות בטוחים בנסיעה. השתדלו שארבעת הצמיגים יהיו תואמים, אם זה לא אפשרי לפחות התאימו אותם בזוגות. שאלו את עצמכם שאלות הקשורות לסגנון הנהיגה שלכם וחשבו את המאפיינים הבאים: החומרים מהם הצמיג עשוי, מידת האחיזה של הצמיג על הכביש, עמידות, באיזו מידה מתאים הצמיג בו אתם מעוניינים לכביש רטוב, מרחק בלימה, נוחות נסיעה וחיסכון בדלק. התאימו את הצמיגים לסוג הרכב ולהוראות היצרן של הרכב הספיציפי בו אתם נוסעים התאימו את מידות הצמיגים לפי סיווג המהירות. התייעצו עם בעל מקצוע המבין בתחום אך הישארו סקרנים וחשדנים. שאלו שאלות ואל תראו אדישות וחוסר בקיאות בנושא. בדקו את המידע על הצמיגים לפני הרכישה: מידה, שנת ייצור ורמת מהירות. זכרו, לחץ האוויר חייב להיות לפי המלצת היצרן. לא לרכוש צמיגים שזמן הייצור שלהם עולה על 6 שנים, זאת משום שצמיגים ישנים אינם עומדים בתנאי הבטיחות המוגדרים. החלפת צמיגים מומלץ לבצע אחת לשלוש שנים. אם בטרם זמן זה, זיהיתם בבדיקה החודשית בלאי או שחיקה של הצמיג, יש לגשת מיד למוסך הקרוב לביתכם ולבדוק את העניין.


למה לשלם סכומים גבוהים על צמיגים חדשים, אם אפשר בקלות רבה להשיג צמיגים איכותיים בעלות שם עולמי במחירי מבצע וליהנות משירות איכותי ומקצועי של חברת טייר דיל.
ניתן לרכוש צמיגים חדשים עם אחריות מלאה בקטגוריית צמיגים לרכב במבצע.
TireDeal - צמיגים לרכב במבצע, ניתן בקלות להשוות את מחירי הצמיגים החדשים לרכב.
את הצמיגים באתרי האינטרנט תוכלו לרכוש במבצעים משתלמים במיוחד ולקבל אחוזי הנחה גבוהים ממחירון הצמיגים המקורי בשוק.


צמיגי דנלופ

מבית יצרנית צמיגים הבריטית דאנלופ, הינו צמיג ספורט אך מתאים לקשת רחבה של רכבים, כאשר ביניהם כמובן רכבי ספורט, רכבים קומפקטיים ומשפחתיים כאחד.

צמיגים לרכב SPFM800 הינו צמיג אשר מקנה לרכב שעליו הוא מותקן בטיחות מקסימלית כאשר בין מאפייניו הבולטים ניתן למצוא דרגה גבוהה של תפעול והיגוי בתנאים שונים כגון כביש יבש וכביש רטוב, מה שמקנה לו אחיזת כביש מקסימלית בתנאים השונים.

אחת הבשורות שמביא עימו צמיג דנלופ SPFM800 בנוגע לעמידות שלו ביחס לגרסאות קודמות של הצמיג וגרסאות קודמות של צמיגי ספורט מבית דאנלופ היא התרכובת החדשה שממנה מורכב הצמיג, אשר מכילה סיליקון מה שמגדיל את שטח הפנים של הצמיג עם הכביש ומאפשר את אותה אחיזת כביש פנומנלית.

הביצועים הגבוהים שמפגין הצמיג בתנאים רבים אינם נעוצים אך ורק בתרכובת החדשנית של החברה אלא בעיצוב ייחודי שפיתחה יצרנית הצמיגים הבריטית אשר אחד ממאפייניו הוא אסימטריות.

האסימטריות על גבי חלקו החיצוני של הצמיג היא סיבה נוספת אשר מקנה לצמיג יציבות ואחיזת כביש מקסימלית שכן ברגע שהעיצוב של השוקולדים והחריצים על גבי חלקו החיצוני של הצמיג הם בחלוקה אסימטרית, נוצר מצב שבכל רגע נתון יש לצמיג אחיזה עם הכביש ונמנע מצב בו חלקית הצמיג מנותק מהכביש.

כל אותם מאפיינים הופכים את צמיגי דנלופ BLURESPONSE לצמיג בעל יכולות ביצוע גבוהות בעיקר בסיבובים ועיקולים, שזהו מאפיין חשוב בצמיגי ומכוניות ספורט, כאשר בנוסף איכות הבלימה שלו גם כן משתפרת שכן היא קשורה ביחס ישר למגע תמידי עם הכביש שכפי שהזכרנו הוא מקסימלי בצמיג SPFM800.

כמו כן ההתנגדות לסיבוב של צמיגים לרכב SPLM 703 הינה נמוכה יחסית לצמיגים דומים מאותה קטגוריה ולכן הדבר גורר הוזלה בעלויות הדלק של הרכב.


צמיג SPLM 703 בנוסף ליציבות חסרת הפשרות אשר הוא מעניק לרכבנו, מקנה לנו חווית נסיעה בטוחה ונוחה על ידי כך שרעשי הכביש המופחתים שהצמיג מייצר מקנים לנו נסיעה שקטה ומהנה יותר בכבישים, בדגש על נסיעה בכבישים מהירים.
צמיגי דנלופ ישראלצמיגי קונטיננטל Sport Contact 


צמיגי קונטיננטל  Sport Contact   מבית יצרנית  צמיגים הגרמנית קונטיננטל צמיגים הינו צמיג קיץ למכוניות ספורט.  Sport Contact  מיישם בתוכו את כל מה צמיגים קונטיננטל שואפת אליו בתור חברה והוא לייצר צמיגים איכותיים, בטיחותיים וידידותיים לסביבה. החיכוך המושלם עם הכביש, היציבות נסיעה שמקנה הצמיג בנסיעה במהירות גבוהה ואחיזת הכביש היבשה והרטובה כאחד הופכים אותו לבחירה המושלמת עבור הרכב שלך.


לצמיג ה- Sport Contact 2 מספר יתרונות מובהקים על פני צמיגים לרכב דומים מאותה קטגוריה כאשר הבולט שביניהם הוא המבנה של הבלוקים על גבי חלקו החיצוני של הצמיג. מבנה הבלוקים האסימטרי של צמיג ה- Sport Contact 2 הוא זה שמקנה לו את אחיזת הכביש המקסימלית תודות לעובדה שנוצר מגע תמידי עם הכביש בעזרת האסימטריות של הבלוקים. יתרון נוסף של המבנה הייחודי של הבלוקים של הצמיג הוא העובדה שהוא מקנה לנהג היגוי מדויק וקל יותר, גם בנהיגה במהירויות גבוהות וגם בעיקולים.


יתרון נוסף צמיגים קונטיננטל ה- Sport Contact 2 הוא שילוב התרכובות שקיים בצמיג, כאשר בחלקו השתמשו בתרכובת קשיחה בייצור ובחלקו בתרכובת רכה יותר, הדבר מקנה לצמיג אורך חיים ארוך יותר ושחיקה איטית יותר ביחס לצמיגים אחרים. בנוסף התרכובת גם מעבירה את האנרגיה מהכביש לצמיג בצורה אופטימלית מבלי לפגוע ביכולותיו של הצמיג ובביצועיו.


אחד מיתרונותיו של ה- Sport Contact 6 של יצרנית הצמיגים הגרמנית הוא העובדה שהוא אידיאלי עבור כבישים יבשים וכבישים רטובים כאחד. העובדה שהוא מתאים עבור נסיעה בכביש רטוב היא תודות לארבעה חריצים היקפיים על חלקו החיצוני של  צמיג קונטיננטל  לכל אורך היקפו אשר מסייעים לצמיג בניקוז המים מהדרך ובכך מונעים החלקה שלו על הכביש ושומרים עליו במגע תמידי עם הדרך.


צמיג קונטיננטל זכתה בשבחים רבים ממספר ארגונים בלתי תלויים אשר בחנו את צמיג ה- Sport Contact 2 שלה כאשר בין אותם ארגונים ניתן למצוא מספר מגזיני רכב אשר עוסקים בבטיחות ונסיעות מבחן של רכבים צמיגים רבים ברחבי העולם כולל מגזין אוטו ספורט ומגזין ADAC  אשר נחשבים למובילים בתחום הביקורות בטיחות בענף הרכב.


 צמיגי פירלי Cinturato P7

צמיגי פירלי Cinturato P7 של יצרנית הצמיגים האיטלקית הינו אחד הצמיגים המובילים בשוק כאשר הוא נבחר להיות הצמיג המקורי של דגמים רבים של יצרניות מכוניות רבות. צמיגים פירלי  Cinturato P7 הוא צמיג קיץ אשר מתאים למכוניות קומפקטיות ומשפחתיות כאחד ונחשב לצמיג בעל ביצועים גבוהים למכוניות בעלות כוח בינוני עד גבוה. ה- Cinturato P7 מעניק לרכב את השילוב המושלם בין התנגדות סיבוב נמוכה, נוחות נסיעה ומרחקי בלימה טובים.


הגושפנקה האמיתית לכך צמיג ה- Cinturato P7 הוא אחד הצמיגים המובילים והבטיחותיים מסוגו בשוק היא העובדה שהוא זכה בפרסים רבים במבחני בטיחות בלתי תלויים רבים כאשר הבולט מביניהם הוא מקום ראשון במבחן של ADAC.

צמיג ה- Cinturato P7 ניחן במספר מאפיינים אשר מקנים לו יתרון תחרותי על פני הצמיגים האחרים מאותה קטגוריה כאשר הראשון שביניהם הוא עיצוב ייחודי של חלוק החיצוני של הצמיג כאשר מבנה השוקולדים של הצמיג הוא אסימטרי, דבר שגורם לו חיכוך תמידי עם הכביש והפחתת רעשי נסיעה וכתוצאה מכך חווית נסיעה נעימה ונוחה יותר. בנוסף מתאפיין צמיגים Cinturato P7 מבנה השוקולדים של הצמיד גם מבטיח שחיקה איטית יותר של הצמיג וביצועים טובים בנסיעה מהירה, סיבובים ועיקולים חדים. בנוסף הצמיד מתהדר בארבעה חריצים לאורכו של חלקו החיצוני של הצמיג, דבר המקנה יכולת פינוי מים טובה יותר, מה שמקנה לנו בטיחות גבוהה ביותר בנסיעה על משטחים רטובים למרות היותו צמיג קיץ. יתרון משמעותי נוסף של ה- Cinturato P7 של יצרנית צמיגי פירלי הוא התכנון החדשני שלה זכה הצמיג והחומרים ממנו הוא עשוי אשר מקנים איזון בפיזור הלחץ על  צמיג פירלי אשר תורם לשחיקה שווה שלו בכל חלקיו ולא רק בחלק אחד של הצמיג כמו בצמיגים רבים. יתרון נוסף שמעיד על היותו של הצמיג אקונומי פרט להיות צמיג בעל אורך חיים ארוך יותר הוא העובדה שהוא נחשב לאחד הצמיגים החסכוניים ביותר בקטגוריה שלו כאשר הוא נוסע יותר קילומטרים מכל צמיגים אחד ממתחריו. ניתן להשיג את הצמיג במידות שונות החל מ-15 אינטש ועד 19 אינטש.


צמיגי טויו TAJ48Cצמיגים טויו TAJ48C של יצרנית הצמיגים היפנית טויו נחמד לאחד מדגמי הצמיגים המובילים בקטגוריה שלו, וראייה לכך היא שחברת מאזדה בחרה בדגם ה- TAJ48C של טויו בתור הצמיג המקורי של דגם המאזדה שלוש של החברה, שנחשב לאחד שהדגמים הנמכרים ביותר ברחבי העולם. צמיגי טויו TAJ48C הינו צמיג קיץ אשר מותאם עבור מכוניות משפחתיות ומכוניות ספורט ונחשב לצמיג אשר מסייע לנו לחסוך בצריכת הדלק, בעל התנהגות כביש טובה וכזה אשר מקנה לנו נוחות נסיעה.


אחד המאפיינים הבולטים של צמיגים TAJ48C אשר הופכים אותו לבטיחותי ויציב הוא העובדה שהבלוקים על גבי חלקו החיצוני של הצמיג הם בצורת זיג זג, כאשר החריצים ההיקפיים שלאורך חלקו החיצוני רחבים יותר. הדבר מקנה ל- TAJ48C את השקט בנסיעה ותורם לנסיעה נוחה יותר אך מעבר לכך התנגדות להחלקה בכך שהוא מסלק את המים מהצמיג בצורה יעילה יותר תודות לאותו מבנה ייחודי של חריצים.

בנוסף, מבנה הבלוקים של  צמיגי טויו באזור השוליים שלו גם הוא מבנה ייחודי אבל משפר את אחיזת כביש של הצמיג, במיוחד כאשר המשטח בעייתי, כמו כביש רטוב לדוגמא או כביש עם חול או בוץ. היות ומה שעמד לנגד עיניה של חברת מאזדה בתכנון המאזדה שלוש הוא דגם יעיל וחסכוני, היה להם חשוב כי הצמיג יתרום לאותם עקרונות ועל כן בחברת טויו שמו דגש על כך שהתנגדות הסיבוב של ה- TAJ48C תהיה נמוכה. כאשר התנגדות הסיבוב של הצמיג נמוכה אנחנו בעצם מרוויחים פעמיים בהיבט הכלכלי, כאשר קודם כל כתוצאה מכך צריכת הדלק של הרכב יורדת פלאים שכן פחות מאמץ ודלק מושקעים על ידי הרכב על מנת לנסוע ובהיבט השני, התנגדות סיבוב נמוכה גורמת לכך שהשחיקה של הצמיג תהיה איטית יותר ובכך בעצם אנו לא מרוויחים אורך חיים צמיג וההחלפה של צמיגים תהיה פחות תדירה.

צמיגי טויו TAJ48C של יצרנית הצמיגים היפנית נותן לנו את השילוב המושלם בין יציבות כביש, נהיגה בטוחה של משטח רטוב, ונוחות נסיעה ללא פשרות תוך מתן רעשי כביש מופחתים וחסכון בעלויות תפעול, מה שהופך אותו לצמיג האידיאלי.


אנחנו כאן בשבילכם!

צמיג


צור קשר

טואול - בניית אתרים