בכל רחבי הארץ 100 מרכזי התקנה               לבדיקת מחירי צמיגים לחייג : 0722133815                                                            האתר בבנייה המחירים לא מעודכנים ט.ל.ח   

כותרת ראשית לדף

כותרת ראשית לדף

  1. צמיגים לרכב
  2. צמיגי
  3. צמיגי גודייר

צמיגי גודייר

צמיגי גודייר חברת צמיגים לרכב גודייר אשר הוקמה באוהיו שבארצות הברית אי שם בשלהי המאה ה-19 על ידי היזם פרנק סיברלינג הינה אחת החברות הוותיקות בתחום ייצור הצמיגים.
לא רבים יודעים מה עומד מאחורי שם החברה, אך יצרנית הצמיגים גודייר נקראת על שמו של ממציא הגומי הקשיח, צ'ארלס גודייר.


צמיגי גודייר אשר הוקמה באוהיו שבארצות הברית אי שם בשלהי המאה ה-19 על ידי היזם פרנק סיברלינג הינה אחת החברות הוותיקות בתחום ייצור הצמיגים. לא רבים יודעים מה עומד מאחורי שם החברה, אך יצרנית הצמיגים גודייר נקראת על שמו של ממציא הגומי הקשיח, צ'ארלס גודייר.

goodyear efficientgrip צמיג

צמיגי גודייר היה כימאי אמריקאי שהביא לפריצת דרך משמעותית בתחום ייצור הגומי שכן עד לאותם ימים באמצע המאה ה-19, הגומי היה נחשב לחומר לא אמין, שכן במצב של טמפרטורה גבוהה הגומי היה נמס ואילו במצבים של טמפרטורה נמוכה היה מתקשה ונשבר.פריצת הדרך של צמיגי גודייר, הביאה לעולם את הגומי הוולקני אשר מתגבר על שתי הבעיות האלו ומאפשר שימושים רבים ונרחבים שלא היו אפשריים עד לאותם ימים.צמיגי גודייר


צמיגי גודייר ידועה גם בזכות זה שהייתה מתפעלת צי נרחב של ספינות אוויר החל מתחילת המאה העשרים בעיקר למטרות פרסום אך בנוסף היה לה גם חלק מנישת צילומי האוויר, כיסוי אירועים נרחבים כגון אירועי ספורט מהאוויר ועוד.
צמיגים , צמיגים

ספינת האוויר הראשונה של החברה טסה בשנת 1918 כאשר גם כיום מוצבת ספינת אוויר המזוהה עם החברה מעל המטה הראשי של החברה. בעבר הייתה דרישה מצד החברה לעלות נוסעים לאותן טיסות של ספינות האוויר אך החברה נתנה רק לאורחי החברה ועיתונאים נבחרים להיות נוסעים בטיסות אלו ולא לפתוח אותן לקהל הרחב למרות הדרישה הגבוהה שהייתם באותם ימים.התקדמות בשלבים

בתחילת דרכה של החברה, יצרנית הצמיגים גודייר התעסקה בייצור צמיגים לכלי הרכב הפופולאריים של אותם ימים של סוף המאה ה-19 והם כמובן הכרכרות והאופניים. צמיגי גודייר ויקיפדיה , מעבר לייצור מאסיבי של צמיגים לכרכרות ואופניים התעסקו בחברת גודייר גם בייצור של פרסות מגומי לסוסים ומעט גם בייצור של צ'יפים למשחק הפוקר.

הגדילה המאסיבית שלצמיג גודייר קרה כמובן כאשר בתחילת

המאה העשרים התחילו לייצר את ובן הכרכרות והאופניים. מחירון צמיגים מעבר לייצור מאסיבי של צמיגים לכרכרות ואופניים התעסקו בחברת גודייר גם בייצור של פרסות מגומי לסוסים ומעט גם בייצור של צ'יפים למשחק הפוקר.

הגדילה המאסיבית של החברה קרה כמובן כאשר בתחילת

המאה העשרים התחילו לייצר את הרכבים הראשונים, כאשר באותה עת כמובן עלה הצורך בצמיג חדש, עמיד יותר ועם יכולות גבוהות יותר וממה שהסטנדרטים הכתיבו עד אותה עת.
צמיגי גודייר ארץ ייצור

יצרנית הצמיגים מאוהיו החלה לספק לחברת פורד צמיגי מירוץ כאשר תחילה סופקו לחברת פורד צמיגים עם פנים צמיג מתנפח ולאחר מספר שנים, החל משנה 2008 החלו לספק חברת גודייר צמיגים ללא פנים צמיד, דבר שהיה לפטנט חדשני באותם ימים.
צמיגי גודייר מייצרת: צמיגי סבה ,צמיגי דביצה ,צמיגים מעולים תוצרת אירופה.

צמיגי גודייר הבינו באותם ימים מהר מאוד כי עתיד ייצור הצמיגים אינו נמצא בצמיגי אופניים וכרכרות וכי אמצעי התחבורה עתידים להתפתח ובמקביל לפיתוח מאסיבי של צמיגי המכוניות התחילו לעבוד על אבטיפוס של צמיג תעופתי וכבר בשלהי העשור הראשון של המאה העשרים הוציאה חברת גודייר את הצמיג התעופתי הראשון שלה לשוק.

בשנת 1926, פחות משלושים שנה לאחר הקמתה הפכה יצרנית הצמיגים גודייר לחברת הצמיגים המובילה בעולם.

צמיגי goodyear בשנת 1927 עברה החברה אבן דרך נוספת כאשר היא מונפקת לציבור בבורסה האמריקאית בוול סטריט כאשר בשלב מסויים היא אף הייתה אחת מהחברות אשר הרכיבו את מדד הדאו ג'ונס היוקרתי בבורסה של ניו יורק.

צמיגי גודייר mtr : מאז הפכה החברה לתאגיד חזק בעל שם עולמי כאשר היא קונה את כל המתחרים החזקים בשוק שלה והופכת לחברת האם של עוד עשרות חברות ברחבי העולם כאשר מחזור המכירות של החברה עומד על מילארדי דולרים בשנה לאחרונה חודשה השותפות בין חברת גודייר לחברת צפלין על מנת לבנות יחד עוד ספינות אוויר.


יי
צמיג
צור קשר

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
logo בניית אתרים